Právě si prohlížíte Kytarový koncert 22.12.2025

Kytarový koncert 22.12.2025

Advent nás obklopil a tma je někdy k nesnesení — přesto se to zlomí, když se sejdeme společně. V pondělí 22. 12. v 18:00 v kostele sv. Markéty jsme společně přivítali Betlémské světlo, potěšili se živým betlémem dětí z MŠ U Ježka a vyslechli krásné vystoupení kytarového kroužku pod vedením Ondry Růžičky.

Přátelé, protože dobrým lidem se bohužel nedějí vždy dobré věci, rozhodli jsme se výtěžek z koncertu věnovat nymburským skautům na obnovu jejich klubovny po požáru. Děkujeme všem, kteří přišli a přispěli — díky vám jsme z výtěžku poslali 9 695 korun.

Moc děkujeme malým i velkým účinkujícím, dobrovolníkům i dárcům.